איך האופניים החשמליים השתלטו על הערים

אופניים חשמליים בתל אביב 
קשה לשים את האצבע בדיוק על הרגע שבו הגיעו לישראל האופניים החשמליות ובעיקר לעיר תל אביב שהתחילה את המיזם המעולה של תל אופן בהשכרת אופניים רגילים לפי זמנים, אבל בשנים האחרונות הופך להיות יותר ויותר ברור ש אופניים חשמליים בתל אביב זו תופעה והם כאן כדי להישאר וניתן למצוא בכל מקום מתקני חניה לאופניים. ויש לכך סיבה מאוד פשוטה של עומס תנועה ונגישות למקומות התעסוקה, חניונים יקרים ודלק כשעומדים בפקקים או ממתינים שאולי איזו חניה תתפנה בעיר הנפלאה אך הצפופה הזאת.
כולנו מכירים את הסיוט שהוא נסיעה ברכב בערים גדולות שגוזלות זמן יקר ועולות הרבה מאוד כסף.
בין אם אלו הפקקים הבלתי-נגמרים בשעות הבוקר או בערב, המחסור הנוראי בחניה או הפניה שפספסת ולעולם לא תמצאו פניית פרסה. נסיעה ברכב פרטי בעיר כמו תל אביב למשל, יכולה לעלות זמן יקר וכסף למציאת חנייה.
אופניים חשמליות מהירות נוצרו בתור מענה לצורך זה שנוגע כמעט לכל אחד מאיתנו, כל מי שהתנסה בטוח ששימוש באופניים חשמליים עושים את עבודתן נאמנה.

קולה של אמא לא אופנוע

אמא אומרת רק לא אופנוע. אבל מי מאתנו לא ישב בפקק בזמן שאופנוע דקיק שייט על פניו, מזגזג דרך המכוניות ונעלם בזמן שאנחנו שומעים מוזיקה במקרה הטוב או משוחחים בטלפון רק כדי להעביר את הזמן מפקק תנועה אחד לאחר, ותמיד עולה העניין של “אם רק היה לי אופנוע”.
אבל אז מגיע הקול של אמא לא לאופנוע, שאומרת שזה מסוכן ובגשם אפשר להחליק, וכל דבר קטן של חוסר תשומת לב שלנו או של נהגי הרכב יכולה להיות מאוד מסוכנת, וסיבה שאולי נכונה וכמובן שיש סיכון בנסיעה על רכב דו גלגלי כל כך מהיר. ותמיד יש את עניין הביטוחים , ביטוחי אופנוע זה עסק יקר.


וחוץ מזה, למי יש כח או זמן להתחיל להוציא רשיון לאופנוע עכשיו?

וכשמחברים את מחיר האופנוע עצמו למחיר הרישיון, הביטוח והדלק החשבון פשוט.
אופניים חשמליות מציעות כמעט את כל היתרונות הנחשקים של האופנוע, אמנם לא כאלה מהירות אבל בכל זאת בלי כל החסרונות שציינו הרגע.

כל היתרונות על אף גודלן הקומפקטי ומשקלן הקליל, אופניים חשמליות מהירות וחוסכות מאיתנו הוצאת אנרגיה מיותרת.והזעה,

האופניים יכולות להגיע עד 25 קמ”ש! כמובן שהן לא צורכות דלק, אין צורך בביטוח מיוחד עבורן והנסיעה עליהן אפשרית עבור כל אחד שיודע לרכב על זוג אופניים רגילים. אם האופניים היו מגיעות למהירות שעולה על 25 קמ”ש, הן היו מוגדרות כאופנוע.

עם אופניים חשמליים אפשר לנסוע דרך שבילי אופניים, בצידי הכביש בביטחון ובשלווה וכך להגיע ממקום למקום בקלות ולהתעלם משלל ההגבלות שיש לכלי רכב ממונעים רגילים.
עם אופניים חשמליים אתם למעשה הולכי רגל מהירים ביותר. בדיוק בשבילכם אם אתם סטודנטים, אנשי עסקים או סתם אוהבים לטייל בעיר, וכבר הבנתם שאופניים חשמליות הן הפתרון האולטימטיבי עבורכם, פנו היום ל-STURM בטלפון 077-7009000, ב או בפייסבוק למכירות שירות ומעבדה.

היי! לפני שאתם עוזבים....

הרשמו לניוזלטר של קונינג - מבטיחים לשלוח רק דברים טובים!

מבצעים – חדשות – השקות

track_2

לתיאום רכיבת ניסיון

אנחנו מזמינים אותך לקחת את אחד מדגמי האופניים או הקורקינטים שלנו ליום ניסיון, ולהתרשם מהאיכות והעוצמה בכוחות עצמך. נהנית מהרכיבה?
עלות ההשכרה תתקזז בעת הקנייה, כך שיום הניסיון עלינו!

emblem_2

תמונות מוצר

gear

מידע טכני

המוצר שלך בעגלת קניות!

"קורקינט פשוט אדיר ומהיר"

- שם ממליץ פה

תל אביב

דילוג לתוכן