רכישת אופניים חשמליים – איך לחסוך כסף

היתרונות של אופניים חשמליים ברורות כבר לכולם – הרבה סב סביב החסכון הכספי העצום וגם בגלל הניידות הקלה.
מה זה חוסך לנו? קודם כל, אין צורך בתשלום על דלק, אגרות רישוי, תיקונים מורכבים, חלפים מקוריים או לא בעלויות גבוהות ועוד. הן בטוחות בהרבה מאופנוע, קומפקטיות יותר מאופניים רגילים ובסך הכל – הן הפתרון המושלם להתניידות בעיר. אבל עדיין, ישנם אנשים רבים שמבינים את כל היתרונות האלו, ולא ממהרים לרכוש זוג אופניים. לרוב, הסיבה היא שאנשים חושבים שלקניית אופניים חשמליות מחיר גבוה מדי. כדי להבהיר כמה עניינים ולסבר את האוזן, כדאי שתקראו את הכתבה הבאה. השוואה שגויה יכול להיות שהסיבה שחלק מהאנשים חושבים שאופניים חשמליות הן יקרות, היא כי הם משווים אותן לאופניים רגילוהסוג הפשוט – בינוני.


אופניים שאינן ממונעות (נקרא להן “אופניים קלאסיות”) עולות החל מכמה מאות שקלים לדגמים בסיסיים ועד עשרות אלפי שקלים לדגמים המקצועיים. זאת בעוד אופניים חשמליות דורשות השקעה של כמה אלפי שקלים. ברור שאם נבצע את ההשוואה הזו, נחשוב שאופניים חשמליות יקרות מדי, אך זו לא ההשוואה הנכונה. את האופניים החשמליות יש להשוות, למעשה, למחיר שבין אופניים רגילים לאופנוע. עכשיו ניתן להבין בקלות שמחיר אופניים חשמליות נמוך מאוד. כמו אופנוע – אבל לא כשאתם קונים אופניים חשמליות במטרה לנסוע איתן בתוך הערים, אתם למעשה מקבלים את המהירות, הנוחות, הקומפקטיות והגמישות של האופנוע, בעשירית מהמחיר. לקניית אופניים חשמליות מחיר נמוך מאוד ביחס לתמורה. אמנם לא תוכלו לנסוע איתן בדרכים בין עירוניות, אך זו לא המטרה שלהן. האופניים החשמליות אמורות לחסוך לכם את ההליכה לעבודה או למכולת, את הנסיעה היקרה באוטובוס או ברכב הפרטי ואת הפקקים שמגיעים תמיד בדיוק בזמן להרוס לכם את התוכניות.


יתרון גדול נוסף שאופניים חשמליים אפשר לנייד ברכבת או בתא המטען ברכב, להגיע לאיזור ממנו אתם רוצים להתנייד ולצאת לדרך ובקלות רבה.

אופניים חשמליים בכל בית – לכולם כבר ברור שהעולם הופך להיות ירוק ומעבר לכך שבמידה ורבים מאיתנו יזנחו קצת את הרכב הפרטי ויעברו לכלי תחבורה ירק לא רק נתרום לסביבה שלנו ושל ילדנו אלא נחסוך הרבה כסף.
ברור כבר לרבים וטובים שהכסף שאנו משקיעים כיום על רכישת רכב שני בבית רק בשביל שיהיה גיבוי לרכב הראשון הוא לא כל כך נחוץ.
ברכישת אופניים חשמליים תוכלו לחסוך כסף רב, עלות ביטוח וטסט, דלק יקר, ירידת ערך, חלילה תאונות והשתתפות עצמית, עלות חניות בערים ועוד סיבות למה הכי כדאי היום לחסוך עשרות אלפי שקלים בהשקעה של כמה אלפי שקלים.
וגם אם יש לכם מספר רכבים בבית לעיתים רבות גיחה קצרה עם אופניים לאיזור הקרוב תהיה גם נעימה וגם מאוד חסכונית. פנו היום לקבלת הצעת מחיר אצלנו ב-STURM, תמצאו מגוון רחב ביותר של אופניים חשמליות, לצד אנשי המקצוע המנוסים שיוכלו למצוא את הזוג שמתאים בדיוק לצרכים שלכם. החנות הגדולה מכילה אופניים מכל הסוגים והדגמים, חלקי חילוף ושירותי מעבדה, והכל במחירים זולים והוגנים. אנחנו מזמינים אתכם לקפוץ אלינו לחנות, לעשות לייק בפייסבוק או להתקשר לטלפון 077-7009000

היי! לפני שאתם עוזבים....

הרשמו לניוזלטר של קונינג - מבטיחים לשלוח רק דברים טובים!

מבצעים – חדשות – השקות

track_2

לתיאום רכיבת ניסיון

אנחנו מזמינים אותך לקחת את אחד מדגמי האופניים או הקורקינטים שלנו ליום ניסיון, ולהתרשם מהאיכות והעוצמה בכוחות עצמך. נהנית מהרכיבה?
עלות ההשכרה תתקזז בעת הקנייה, כך שיום הניסיון עלינו!

emblem_2

תמונות מוצר

gear

מידע טכני

המוצר שלך בעגלת קניות!

"קורקינט פשוט אדיר ומהיר"

- שם ממליץ פה

תל אביב

דילוג לתוכן