קורקינט חשמלי ואופניים חשמליים- הטרנד הסתווי והחורפי החדש שלכם


אז נכון שהקיץ נגמר, אך אין זה אומר שתמו גם כל היתרונות והנוחות שבאים אתו. בקיץ מכבסים פחות כי אין כל כך הרבה שכבות, אוכלים פחות כי נורא חם ויותר צמאים ומשלמים על חנייה ודלק פחות כי מי נוסע באוטו או באוטובוס? בקיץ כולם על החשמליים! הקורקינט החשמלי והאופניים החשמליים הם המאסט שבלעדיו לא ניתן לזוז לשום מקום בקיץ. אבל מה עם הסתיו והחורף? מה, אז נאלץ לוותר על כל הכיף הזה ולחזור לצפיפות של האוטובוס? לבאסה של החניה בתשלום? לחוויה המביכה של לבקש כסף לדלק מאמא? אז זהו שלא, זה ממש לא החרכי! אם ישנו תענוג קיצי אחד שבהחלט ניתן להמשיך להנות ממנו גם בעונת המעבר וגם בחורף אלו הם הקורקינט החשמלי והאופניים החשמליים.

 

 

אז נכון שבים ישנה כבר בריזה קרירה ובערבים מתחילים לחוש את הצינה באוויר. נכון שהעלים הזהיבו כבר ועתה הם נושרים לאיטם מהעצים, נכון שהתשוקה לשיק פירות טוב פחתה ועכשיו זה יותר קפה חם ועוגת שוקולד מפנקת ונכון שיש להתעטף במעיל ואולי אף צעיף על מנת להחזיר לגופנו קצת מתחושת חומו של הקיץ. יחד עם זאת, לסתיו ולחורף היתרונות שלהם. אלו הן עונות שבהן האוויר נקי יותר, הירוק סביב ירוק יותר והלובן של העיר בוהק. החוויה של נסיעה על קורקינט חשמלי או אופניים חשמליים בתוך העיר היא מדהימה. תמיד אפשר להיעזר במעיל גשם טוב ובכובע ולהמשיך להנות מכל היתרונות של רכיבה למקום העבודה במקום נסיעה מעיקה בתחבורה ציבורית או רכב פרטי. אין כמו החיסכון בדלק, בחניה, בעמידה בפקקים ובסופו של דבר חיסכון בזמן שיקר לנו מאוד המתאפשר לנו באמצעות שימוש בקורקינט חשמלי או אופניים חשמליים שהם כלי רכב ירוקים יותר.

 

גם הטבע נמצא במלא הדרו בעונת החורף והסתיו. דווקא עכשיו כשכבר לא חם והשמש אינה מלהיטה על פנינו, אפשר לקום טיפה מאוחר יותר ולהנות מבוקר קסום של רכיבת שטח באופניים חשמליים עם חברים או לבד. כבר לא צריך לקום בחמש לפנות בוקר כדי לברוח מהחום. אפשר להתעורר בשעה סבירה ועדיין להנות ממזג אוויר נעים ונוח לרכיבה מאומצת. האופניים החשמליים יספקו לכם את ההזדמנות לשמור על הכושר ולהישאר בריאים גם בעונות שבהן רוב האנשים נוטים להתכרבל מול הטלוויזיה ולנשנש ללא הכרה.

אז גם אם אתם רוכבים בעיר או גם אם בטבע, אל תחשבו שזה בלתי אפשרי בחורף או תענוג שעליכם לוותר עליו. רכיבת חורף היא אפשרית ואפילו כדאית יותר, אך חשוב להבין שהיא

 

שונה מרכיבת קיץ. תנאי השטח שונים, האדמה רטובה והכביש חלקלק, העומס בכבישים יכול להפוך את הנהגים לנרגנים ולגרום להם להפעיל פחות שיקול דעת. ולכן מה שחשוב לרוכב על הקורקינט החשמלי ולרוכב על האופניים החשמליים לזכור זה, שבטיחות חשובה יותר ממהירות!! לעולם לא לשכוח לחבוש קסדה. אפשרי לחבוש אותה גם מעל למחממי ראש וצוואר ייעודיים לרכיבה. סעו תמיד בשוליים ואם ישנן שלוליות אז סעו לאט ובדקו היטב שהכביש פנוי לפני שאתם מבצעים עקיפה של השלולית. השתמשו בפנסים קדמיים ובנצנצים מאחור גם במהלך היום על מנת שגם ביום סגרירי יראו אתכם. השתדלו לא לבצע בלימות פתע, קראו את השטח מראש, היו מרוכזים ותזכרו שכביש חלק הוא מסוכן יותר. אם אתם רוכבים בשטח כדאי לקחת בגדי החלפה וציוד מגן מפני גשם ובוץ בכדי שלא תקפאו באמצע ותוכלו לרכוב בכיף את המסלול כולו. והכי חשוב שתמשיכו להנות, לרכוב ולחוות את החיים על הקורקינט והאופניים החשמליים. 

היי! לפני שאתם עוזבים....

הרשמו לניוזלטר של קונינג - מבטיחים לשלוח רק דברים טובים!

מבצעים – חדשות – השקות

[leadercf7 campid="6875"]
track_2

לתיאום רכיבת ניסיון

אנחנו מזמינים אותך לקחת את אחד מדגמי האופניים או הקורקינטים שלנו ליום ניסיון, ולהתרשם מהאיכות והעוצמה בכוחות עצמך. נהנית מהרכיבה?
עלות ההשכרה תתקזז בעת הקנייה, כך שיום הניסיון עלינו!

[leadercf7 campid="6686"]
emblem_2

תמונות מוצר

gear

מידע טכני

המוצר שלך בעגלת קניות!

Skip to content