סאפ מתנפח

סאפ מקצועי KONING סאפ מתנפח מקצועי עם רמת קשיחות ויציבות מדרגה ראשונה בעל קיבולת אוויר גבוהה במיוחד וכושר נשיאה מהגבוהים  ביותר.

 מתאים לכל הגילאים כושר נשיאה עד 160 ק"ג !

קטלוג סאפים

קל , יציב עמיד וניתן לתפוס איתו גלים , מצויין גם לאנשים ללא כל נסיון בתחום .כושר העמסה עד 130 ק"ג.10 פיט . מגיע עם משוט מתכונן, משאבה ידנית, ליש, חרבות, ערכת תיקון ,ותיק נשיאה נוח במיוחד למידע נוסף ורכישה>  

כושר העמסה עד 140 ק"ג. 10.6 פיט .מגיע עם משוט מתכונן, משאבה ידנית, ליש, חרבות , ערכת תיקון ותיק נשיאה נוח במיוחד למידע נוסף ורכישה>  

היחיד בשוק עם כושר נשיאת משקל של עד 160 ק"ג! 11.2 פיט .בעל נפח אדיר ויכולת ציפה הגבוהה בשוק של 340 ליטרים! מגיע עם משוט מתכונן, משאבה ידנית, ליש, חרבות, ערכת תיקון ותיק נשיאה נוח במיוחד למידע נוסף ורכישה>  

קל , יציב עמיד וניתן לתפוס איתו גלים , מצויין גם לאנשים ללא כל נסיון בתחום .כושר העמסה עד 130 ק"ג.10 פיט . מגיע עם חיבור למצלמת גו-פרו ,נרתיק עמיד למים לטלפון , רצועה צפה למשקפיים , משוט מתכונן, משאבה ידנית, ליש, חרבות, ערכת תיקון ותיק נשיאה נוח במיוחד למידע נוסף ורכישה>  

קל , יציב עמיד וניתן לתפוס איתו גלים , מצויין גם לאנשים ללא כל נסיון בתחום .כושר העמסה עד 140 ק"ג 10.6 פיט . מגיע עם חיבור למצלמת גו-פרו ,נרתיק עמיד למים לטלפון , רצועה צפה למשקפיים , משוט מתכונן, משאבה ידנית, ליש, חרבות, ערכת תיקון ותיק נשיאה נוח במיוחד למידע נוסף ורכישה>    

היחיד בשוק עם כושר נשיאת משקל של עד 160 ק"ג! 11.2 פיט .בעל נפח אדיר ויכולת ציפה הגבוהה בשוק של 340 ליטרים! מגיע עם חיבור למצלמת גו-פרו ,נרתיק עמיד למים לטלפון , רצועה צפה למשקפיים , משוט מתכונן, משאבה ידנית, ליש, חרבות, ערכת תיקון ותיק נשיאה נוח במיוחד למידע נוסף ורכישה>  

הסאפ המתקדם KONING PRO 

DLF –  Double Layer Fusion – יריעת חומר מהפכנית בענף בעובי  2.5ממ!!! (העבה ביותר בשוק) מחוזק ברשת קוולר מוצלבת בעלת צפיפות אריגה של 1000 דניר, קשיח, קל ועמיד ביותר!

ערכת אביזרים פרימיום:  תיק טרולי לנישאת הציוד נוח במיוחד עם גלגלים וידית אחיזה נוחה, משוט 3 חלקים מקרבון/ניילון!,  ליש רגל + ליש למשוט, 5 חרבות, משאבה סופר איכותית עם 2 תאי אויר גדולי ומד לחץ. רשת אלסטית המשלבת כיס עמיד למים, תיק יבש, ערכת תיקון, רצועת לקיבוע הסאפ להכנסתו לתיק בקלות, נרתיק עמיד למים לטלפון! ורצועה צפה למשקפיים ועוד, למידע נוסף ורכישה>  

טבלאות השוואת דגמים

אם אתם בעניין של סאפ מתנפח אז MUST לקרוא את הכתוב מטה.

סאפ מתנפח SUP מקצועי מבית KONING

סאפ מתנפח KONING מיוצר בטכנולוגיה הכי חדשנית ובעל רמת הגימור הכי גבוהה בתחום ענף גלשני החתירה.
סאפ SUP של KONING עשויים ממספר שכבות חומר בעובי של 1.5ממ של יריעת PVC המשלבת רשת פנימית עם צפיפות 1000D אשר מתאפיינים בקשיחות חומר גבוהה ואם זאת גמישות ועמידות גבוהה יותר גם בלחצים נמוכים.
סאפ SUP של KONING מצריך לחץ של רק 15PSI מה שמאפשר ניפוח יעיל וללא מאמץ אך אם זאת מתאפיין בקשיחות גבוהה– כי עם סאפ SUP של KONING מנפחים פחות אבל חותרים יותר.
העיצוב המיוחד של סאפ של KONING מקנה לו ייחודיות ושלמות שרק במותג כמו KONING יודעים לתת

 

סאפ מתנפח עמידות

 

הסאפ מבית KONING מיוצר ממספר שכבות חומר בעובי 1.5ממ, מהעבים והחזקים ביותר בשוק!
הלוחות שלנו עמידים מאי פעם ועם כושר נשיאה גבוה במיוחד המקנה תחושת ביטחון ויציבות מוגברת גם בים עם גלים. אינו מתפוצץ תחת לחץ גבוה ולאחר הניפוח מקנה תחושה של נגיעה ב"קרש" כמו של סאפ SUPקשיח!

 

יתרונות סאפ מתנפח

 

הסאפ המתנפח הפך לפופולרי כל כך בשל היותו קל ונוח מאוד להובלה. סאפ מתנפח של KONING מגיע עם תיק גב, בתיק נכנסים כל האביזרים הדרושים לשימוש בסאפ – דבר המקל מאוד על אחסונו ונשיאתו מהבית ועד הכניסה למים.
לא משנה איפה אתה גר, רחוק מהים, קרוב לים… לא משנה עם הנך מתגורר בדירה קטנה או גדולה, עם מעלית או לא, בין אם אתה מגיע לים באמצעות רכב עם נפח בגאג' קטן או רכב עם נפח אחסון גדול, את הסאפ המתנפח של KONING כל אחד יכול לקחת לחוף ובקלות!

יתרון נוסף של הסאפ המתנפח הוא אלסטיות החומר שלו. הסאפ המתנפח הינו מוצר בעל יכולת ספיגת זעזועים דבר המקנה ביטחון בכל מה שנוגע להתנגשויות עם אנשים/חפצים/גלשנים או מכות מעצמים בדרך לחוף או לים, לדוגמא ה SUP המתנפח של KONING בעל עמידות גבוהה יחסית לגלישה באזורי גלישה מרובי סלעים .
לרוב כשסאפ מתנפח פוגע בסלע הוא ינוע מעל לסלע או יחליק ללא קושי לעומת סאפ קשיח שכאשר יפגע בסלע רוב הסיכויים שהסאפ יקבל מכה אשר תיהיה עלולה לגרום לשבר או פגיעה קשה בתחתית הגלשן – דבר המצריך תיקון יקר וזמן שבו לא תוכלו להשתמש במוצר.

יכולת ספיגת הזעזועים הזו מקנה יתרון נוסף גם בהיבט הוויזואלי – משום שאיננו מקבל דנטים (סימני מעיכה) וקילופי צבע

למי זה מתאים?

סאפ מקצועי KONING סאפ מתנפח מקצועי עם רמת קשיחות ויציבות מדרגה ראשונה בעל קיבולת אוויר גבוהה במיוחד וכושר נשיאה מהגבוהים ביותר. מתאים לכל הגילאים כושר נשיאה עד 160 ק"ג ! מתאים למתאמנים ביוגה ואימונים פונקציונליים ולכל מי שלא רוצה לתפוס נפח גדול בביתו SUP מתנפח קל הרבה יותר לשינוע מסאפ קשיח או כל מוצר ימי אחר משום שניתן לשאת אותו על הגב ולהגיע לחוף באמצעות אופניים, רכבת ואפילו אוטובוס.

 

הנחיות לטיפול ואחסון סאפ מתנפח

קיומו של ה- סאפ המתנפח הופכת ניידות ואחסון לפשוטים מאוד. להלן מספר הצעות פשוטות, אם ברצונכם לטייל עם הסאפ שלכם לפני האחסון, שטפו את ה-סאפ ותנו לו להתייבש לחלוטין, על מנת למנוע היווצרות עובש אל תשתמשו בכימיקלים חזקים לצורך הניקוי. רוב הלכלוך ניתן להסרה בעזרת סבון עדין ומים נקיים ניתן לאחסן את ה-סאפ כשהוא מנופח או כשהוא ריק מאוויר. אם אתם מרוקנים את האוויר, אנו ממליצים לאחסן את הגלשן בתיק במידה ואתם מאחסנים את ה-סאפ בחוץ, הניחו אותו מעל הקרקע וכסו אותו ביריעת ברזנט, על מנת למנוע חשיפה לשמש תלייה של ה-סאפ אינה מומלצת אל תאחסנו את הגלשן בתנאים קיצוניים, למשל מעל 66⁰ או מתחת ל23⁰- יש לאחסן את הגלשן במקום נקי ויבש אל תגלגלו את הגלשן לאחסון באופן הדוק מדי בעודו ריק מאוויר אם הסנפירים מתעקמים, הכניסו אותם למים רותחים והשתמשו במקור חום (למשל מייבש שיער) על מנת להחזיר אותם למצבם המקורי

*אחריות ה-סאפ החדש שלכם מכוסה על ידי אחריות יצרן. להלן פרטי האחריות חברת KONING מבטיחה שהמוצר יהיה נטול פגמים בייצור, בחומרים ובהרכבה, לתקופה של שנה אחת )1 )בתאריך הרכישה. במהלך תקופת האחריות, אנו נחליף או נתקן, לפי שיקול דעתנו, כל חלק פגום תוך תקופת זמן סבירה וללא עלות במקרה וה-סאפ איננו נשמר בתקופת שימושו ואחר שימושי כפי שתואר בהנחיות לטיפול ואחסון ה-סאפ תבוטל האחריות היצרן.

אין אחריות על אביזרים נלווים כגון משאבה , משוט וכו'

היי! לפני שאתם עוזבים....

הרשמו לניוזלטר של קונינג - מבטיחים לשלוח רק דברים טובים!

מבצעים – חדשות – השקות

[leadercf7 campid="6875"]
track_2

לתיאום רכיבת ניסיון

אנחנו מזמינים אותך לקחת את אחד מדגמי האופניים או הקורקינטים שלנו ליום ניסיון, ולהתרשם מהאיכות והעוצמה בכוחות עצמך. נהנית מהרכיבה?
עלות ההשכרה תתקזז בעת הקנייה, כך שיום הניסיון עלינו!

[leadercf7 campid="6686"]
emblem_2

תמונות מוצר

gear

מידע טכני

המוצר שלך בעגלת קניות!

דילוג לתוכן