תעודת אחריות

תנאי האחריות 

האחריות לקורקינטים ואופניים חשמליים הינה ל-12 חודשים מיום הרכישה המופיע בחשבונית הקניה או 3000 ק"מ לפי המוקדם מביניהם. האחריות מוגבלת לרוכש הראשון בלבד, ניתן לעשות העברת בעלות בתוספת תשלום של 150 ₪ לאחר בדיקה של המוצר והסבר אודות תפעול נכון באחד מסניפי החברה. האחריות כוללת את הרכיבים הבאים : שלדה, מנוע, בקר וסוללה בלבד (דגמי קורקינט IMAX בלבד – אחריות מורחבת למנוע ל-3 שנים). כמו כן, תקלות ופגמים בייצור שיתגלו תוך 10 ימים ממועד הרכישה. האחריות מותנית בביצוע טיפולים תקופתיים בסדנאות המורשות המופיעות באתר  KONING, לפחות אחת ל-4 חודשים. לצורך שמירה על בטיחות המוצר והרוכב יש לבצע טיפולים תקופתיים לאורך כל חיי תקופת השימוש במכשיר. כל תיקון או טיפול שנעשה במעבדה שאינה מורשית ע"י החברה תגרום לביטול האחריות. אין אחריות על שברים או נזק מכל סוג על חלקי פלסטיק, מסך תצוגה, מצערת, ברקסים, צמיגים, כבלים, חוטים, גריפים, אוכפים, כנפיים, מערכת הילוכים, שקע טעינה. אין אחריות על נזק קורוזיה או קצר כתוצאה ממגע עם מים או תנאי לחות. לתשומת ליבכם – רכיבה בתנאי גשם עלולה לבטל את האחריות על רכיבי מערכת החשמל. אין אחריות על מטענים (על מנת לשמור על אורך חיי המטען יש להקפיד להניח על משטח יציב ולמנוע נפילות של המטען). אין אחריות על שבר או עיקום של מנגנון הקיפול, נזקים אלו נגרמים עקב שימוש בלתי סביר/ אגרסיבי מדיי/ העמסת משקל יתר/ קפיצות מכל סוג/ חבטות ממהמורות בכביש/ הרכבת רוכב נוסף וכו"…

האופניים/ קורקינטים מיועדים לשימוש פרטי ברכיבה עירונית בלבד. לא תינתן אחריות במקרה של שימוש בלתי סביר כמו שליחויות/ גרירה של מטענים/ העמסה מעבר למשקל המותר/ רכיבה בדרכים משובשות/ רכיבה בחוף הים וכו"…

מימוש האחריות יתבצע באחד מסניפי KONING או באחת החנויות המשווקות. שינוע המכשיר או החלפים אל נקודת השירות וממנה יהיו על חשבון הרוכש.  KONING מתחייבת לסיים את הטיפול/ תיקון המכשיר תוך 10 ימי עסקים ממועד קבלת המכשיר תוך השתדלות לקצר את משך התיקון לזמן הקצר ביותר האפשרי. במידת וזמן התיקון יתארך מעבר ל-10 ימים KONING שומרת לעצמה את הזכות לספק לרוכש מכשיר/ חלף חלופיים עד לסיום הטיפול במכשיר. תקופת האחריות לא תוארך מעבר למועד המקורי גם במידה שאחד החלקים יוחלפו במסגרת האחריות. למען הסר ספק האחריות מוגבלת רק לתיקון המוצר ו KONING משוחררת מכל הפסד כספי או נזק תוצאתי העלול להיגרם כתוצאה מפעולה לא תקינה של המוצר או בעת שהמוצר נמצא בתיקון. KONING שומרת לעצמה את הזכות לבטל את האחריות במידה והלקוח יסרב לתקן פגם הפוגע בבטיחות המוצר וכתוצאה מכך לסכנה לרוכב. מובהר בזאת כי הרוכש מסכים בחתימתו על טופס זה כי KONING אינה אחראית לכל נזק גופני או לרכוש או קנס או חבות העלולה לחול על בעל המוצר וכי על בעל המוצר לדאוג לביטוח מתאים כלפי עצמו וכלפי צד ג' ו/או כל רישוי רלוונטי הנדרש לפי כל דין או תקנה.

אחריות על הסוללה ודגשים לשימוש וטעינה בטוחים:

האחריות על סוללה ניתנת לתקופה של 12 חודשים מיום הרכישה ולפי קצב דרדור צפוי של 30% בשנה או 3,500 ק"מ- המוקדם מבניהם . במקרה של תקלה בסוללה או ירידה בתפוקה מעבר ל-30% החברה תדאג לתקן/ להחליף את הסוללה בהתאם לשיקול דעתה. כל זאת בתנאי שהסוללה לא פעלה על מוצר עם חלפים לא מקוריים כגון בקר ומנוע. אין אחריות על נזק לסוללה שנגרם מקצר חיצוני כולל ממערכת הטעינה. אין אחריות על נזק קורוזיה או קצר כתוצאה ממגע עם מים או תנאי לחות. לתשומת ליבכם- רכיבה בתנאי גשם עלולה לבטל את האחריות על רכיבי מערכת החשמל (במידה ומערכת החשמל תיפגע ממגע של מים/לחות). אין אחריות על מטען הסוללה מרגע מסירתו לרוכש. בכל חשד לתקלה היכולה לגרום לסיכון המשתמש יש להפסיק את השימוש בסוללה ולהגיע לאחת מנקודות השירות לבדיקה.

גורמים להאצת קצב ירידת תפוקת הסוללה:

עומס יתר, כולל הרכבה של רוכב נוסף על הקורקינט, אי שמירה על לחץ אוויר תקין ותחזוקה לקויה של המוצר כגון ברקסים. אין לאחסן או להשתמש בסוללה בטמפרטורה העולה על 45 מעלות. יש להקפיד שהסוללה לא תימצא בסביבה רטובה/לחה ושהייה לאורך זמן בקרבת הים. במידה והסוללה/מוצר לא בשימוש, יש לדאוג לטעינה אחת לחודש על מנת לשמור על הסוללה. אי שימוש בסוללה למשך תקופה עלול לגרום לקיצור חיי הסוללה ואף לנזק מוחלט. מומלץ לטעון את הסוללה לאחר כל שימוש, אין צורך לפרוק את הסוללה לפני הטעינה.

הנחיות לטעינה בטוחה (על פי ההנחיות באתר "כבאות והצלה לישראל"):

הקפידו על ההנחיות לטעינה בטוחה אשר תמנע שריפה ופגיעה בנפש וברכוש:

במרחב הפרטי :

 • אין להשאיר סוללה בטעינה ללא השגחה.

 • יש לנתק את המטען מהסוללה בסיום הטעינה.

 • יש להשתמש בסוללה ומטען מקוריים בלבד.

 • אין לטעון את הסוללה בסיום הנסיעה כאשר היא חמה – מומלץ להמתין 30 דקות מסיום השימוש.

 • אין לבצע שינויים בקיבולת הסוללה.

 • אין לטעון סוללות בקרבת חומרים דליקים.

 • אין לטעון מספר סוללות במקביל על שקע אחד מחשש להיווצרות עומס יתר. 

 • התקינו גלאי עשן המתריע על תחילתה של שריפה ומציל את חיי בני המשפחה.

במרחב הציבורי:

 • יש לטעון את הסוללות באזור ייעודי שיוקצה לטובת ההטענה, ואשר יהיה רחוק מהתקהלות 10 מטרים לפחות.

 • אזור ההטענה יהיה בחלל מקורה, בתוך מבנה או מחוצה לו, ללא שמש ישירה בכל שעות היום.

 • אזור ההטענה יהיה רחוק 50 מטרים לפחות ממכליי דלק, בלוני גז, מכלי אמוניה, מכליי כלור, חומר נפץ, זיקוקים וכדומה.

 • באזור ההטענה יטענו לכל היותר 5 סוללות ליתיום בו זמנית.

 • ההטענה תבוצע בחיבור ישיר לשקע חשמל ללא שימוש בכבל מאריך או מפצל שקעים.                                                                     

התחייבות הרוכש:

אני מתחייב לרכב בהתאם להוראות החוק תוך שמירה על זהירות כלפיי וכלפי משתמשי הדרך. אני מתחייב לרכב עם קסדה תקנית ועם כל ציוד מגן הנדרש על פי החוק. אני מתחייב לרכב בחשכה עם תאורה תקנית. אני מתחייב שלא לרכב תחת השפעת אלכוהול ו/או חומרים אסורים אחרים. ידוע לי כי לא ניתן לקבל זיכוי כספי לאחר שימוש במוצר והוצאתו מאריזתו המקורית. אני מתחייב לפצות את KONING או מפיציה על כל נזק או הפסד כספי או תביעות שיוגשו נגדם ע"י צד שלישי בגין פגיעה או נזק שייגרמו לו כתוצאה מהשימוש שלי במכשיר. ידוע לי כי נתוני המהירות וטווח הנסיעה המפורסמים הינם בתנאים אופטימליים ברכיבה במישור עם רוכב במשקל 80 ק"ג וכי KONING לא מחויבת לטווח נסיעה אלא רק לקיבולת הסוללה המוזכרת לעיל. הלקוח מתחייב כי קרא והסכים לכל תנאי האחריות והשירות המוזכרים בכתב אחריות זה.

היי! לפני שאתם עוזבים....

הרשמו לניוזלטר של קונינג - מבטיחים לשלוח רק דברים טובים!

מבצעים – חדשות – השקות

[leadercf7 campid="6875"]
track_2

לתיאום רכיבת ניסיון

אנחנו מזמינים אותך לקחת את אחד מדגמי האופניים או הקורקינטים שלנו ליום ניסיון, ולהתרשם מהאיכות והעוצמה בכוחות עצמך. נהנית מהרכיבה?
עלות ההשכרה תתקזז בעת הקנייה, כך שיום הניסיון עלינו!

[leadercf7 campid="6686"]
emblem_2

תמונות מוצר

gear

מידע טכני

המוצר שלך בעגלת קניות!

דילוג לתוכן