אופניים חשמליים וספורט אתגרי

אופניים חשמליים הן כלי עם מנוע עזר חשמלי שמונע מכח סוללה.
ניתן להיעזר בהן כדי להגיע בקלות ממקום אחד לשני בתוך השכונה ואף מחוצה לה, שימוש חכם באופניים חשמליים מאפשר להימנע מפקקים, לנסוע על במסלולי אופניים או לצד הכביש
בהשוואה לשימוש בכל רכב אחר עם מנוע כולל אופניע או טוסטוס השימוש באופניים חשמליים מאפשר לכם לחסוך הון על ביטוחים, תיקונים ועלויות הדלק המאמירות. מדובר באלפים רבים של שקלים בשנה וזאת בלי להזכיר עלויות חניות במרכזי הערים הגדולות.

אבל אופניים חשמליים ורגילים הם לא רק כלי תחבורה. רוכבי אופניים מנוסים הפכו את הכלי הוותיק לספורט אקסטרים לכל דבר וכיום בנוסף לאופניים רגילים לספורט אקסטרים יש גם אופני הרים חשמליים, אופניים חשמליים לספורט וניתן לשלב בין דיווש לכח מנוע בקלות.
אם אתם רוצים לצאת לבלות ולרכב עם חברים שאוהבים אקסטרים ומאוד מתקדמים מבחינת יכולת הספורטיבית ואם אתם סתם רוצים להנות ממקומות קשים יחסית לדיווש ולא העזתם לעשות זאת עד היום אנו ממליצים לכם לבחור אופניים חשמליים המותאמים גם לכביש וגם עם חוזק מיוחד לעליות בשטחים הרריים. 
ככה תרוויחו גם מאפשרות ההנאה הנוספת וגם אולי תוכלו לעמוד בקצב של הקבוצה איתם אתם מבלים בשטח.

כדאי שתדעו שלמרות החזות הקלילה והשקטה שלהן, ישנם דגמים מסוימים שמאפשרים לעשות באמצעות אופניים חשמליות ספורט אתגרי שלא יבייש שום דגם שטח אחר שכולנו מכירים מתחום האופניים הרגילים.
רק צריך לדעת באיזה דגם לבחור, ואיך להשתמש בו כמו שצריך. הדגם הנכון לפני הכל, נסכים לגלות שלא כל האופניים החשמליות מתאימות לספורט משום סוג. רוב הדגמים מותאמים במיוחד לנסיעה רגועה בעיר, תמרונים קלים ועליות קלות עד בינוניות. כל הדגמים עמידים מאוד ויעמדו בזעזועים להם אפשר לצפות במהלך נסיעה סטנדרטית, אבל רק מעטים מותאמים לתנאי שטח ולעומס שמופעל בעת נסיעה ספורטיבית.

אם אתם מתכננים לקנות אופניים חשמליות לצרכי ספורט אתגרי או אפילו לאיזור מגורים עם עליות כמו ירושלים וחיפה, כדאי שתפנו לחברה מקצועית שתוכל להציע לכם דגמים מתאימים ולהסביר לכם בדיוק איך משתמשים בהם. מה לחפש כשמעוניינים לרכוש אופניים חשמליים לשטח הדבר הראשון שאתם צריכים לחפש באופניים חשמליות ספורטיביות, הוא צמיגים מתאימים, שיוכלו להתמודד עם שטח שבנוסף לנסיעה על כביש מתאים גם לשטח. לאחר מכן תנו את הדגש למשקל של האופניים שלמרות שיש מנוע חשמלי וסוללה שאין באופניים רגילים ישנם דגמים שהם נחשבים קלים, 
עדיף לכם תמיד שהאופניים יהיו כמה שיותר קלות משקל ונוחות אפילו רק כדי להרימם למתקני המכוניות בדרך לבילוי שלכם בשטח, כמו כן קלות האופניים יעזרו לכם בביצועים כדי שתוכלו לבצע איתן פעלולים וקפיצות שונות. בנוסף לבחירת האופניים המתאימים, הצטיידו בציוד המתאים, משקפי שמש, ביגוד, נעליים ומדרסים מתאימים, שתייה ובעיקר מצב רוח 🙂


חשוב לבחור באופניים חזקים בכדי שהן גם ישרדו את הקפיצות בשטח או את הפעלולים ובטח שלא ישברו תוך כדי, שימו לב לחומר ממנו בנויה השלדה ולאיכות הבנייה של האופניים.
מן הסתם אופניים חשמליים מתקפלים עשויים להיות פחות טובים לקפיצות וזאת משום שהציר הוא חוליה יחסית יותר חלשה באופניים עצמם.
גודל גלגל מתאים לשטח בעדיפות לגודל 26 אינץ ומעלה. ברור שככל שהגלגל גדול יותר ככה ניתן לעבור במקומות עם בורות ואבנים גדולים יותר.
לבסוף, שימו לב שהסוללה מותאמת לפעילות ספורט והאופניים טובים גם לעליות בשטח. ובנוסף שהיא נטענת במהירות, ומציעה האצה מהירה ללא פשרות על מהירות שיא.

אנו מייבאים מגוון רחב של אופניים חשמליים ויש לנו מחלקה מיוחדת לאופני שטח וספורט. התקשרו עכשיו אם אתם רוצים לעשות באמצעות אופניים חשמליות ספורט אתגרי, הגעתם למקום הנכון. אצלנו, ב-STURM, תוכלו למצוא דגמי ספורט אתגרי שונים, ותקבלו הסבר מקיף מצוות החנות על הדגם המתאים לכם ביותר. התקשרו אלינו לפרטים נוספים בטלפון: 077-7009000 או בפייסבוק.

היי! לפני שאתם עוזבים....

הרשמו לניוזלטר של קונינג - מבטיחים לשלוח רק דברים טובים!

מבצעים – חדשות – השקות

track_2

לתיאום רכיבת ניסיון

אנחנו מזמינים אותך לקחת את אחד מדגמי האופניים או הקורקינטים שלנו ליום ניסיון, ולהתרשם מהאיכות והעוצמה בכוחות עצמך. נהנית מהרכיבה?
עלות ההשכרה תתקזז בעת הקנייה, כך שיום הניסיון עלינו!

emblem_2

תמונות מוצר

gear

מידע טכני

המוצר שלך בעגלת קניות!

"קורקינט פשוט אדיר ומהיר"

- שם ממליץ פה

תל אביב

דילוג לתוכן